منازل مزدوجة للبيع في الجيزة, صفحة 6

2,229 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك استلام فوري دقائق من زايد والمتحف والأهرامات

    Selection Code logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 362م بموقع متميز في Hadaba – 6 أكتوبر

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 265م للبيع بجوار مول العرب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت توين هاوس لاندسكيب فيو استيتس

    Square Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في الشيخ زايد بجوار اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري للبيع لوكيشن مميز جدًا

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين175متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في اميز لوكيشن في لشيخ زايد ب اقل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ب اقل سعر في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كينجز رينج نيو جيزة

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم توين فى جولف فيوز بجانب نيو جيزة وسوان ليك

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر توين هاوس استلام فوري فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس بإطلالة CITY VIEW

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس بإطلالة CITY VIEW

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس بسعر مميز لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي ارض الجولف مباشرة في جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٢٠٬٨١٨ جنيه

    فيلا في قلب الشيخ زايد بـ26مليون/مقدم 4 مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ١٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس للبيع من هايد بارك قسط 7 سنين

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو الاهرامات بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 208م استلام فورى في تاوني موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع 6 غرف نوم متشطيب بالكامل بأقل سعر

    Element logo image

    جرين 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بسعر مميز جدا في اليجريا

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين لوفت بارتفاع مزدوج و بفيو مفتوح موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٧ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٦ جنيه/متر مربع