تاون هاوس 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة

15 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند طيبه جاردنز الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس متشطب مميز جدا للبيع في بالم هيلز

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أليجريا - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٬٦٥٠٬٠٠٩ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس ببسين خاص و روف بفيو الهرامات

    Zein for real estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس متشطبه ة مفروشه استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • ميورا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ميورا

    5 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند ايفر جرين متشطب تكييفات

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطب بالفرش في كمبوند ايفر جرين

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 255 متر متشطب فى ايفر جرين حدايق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Townhouse for Sale Allegria Compound

    iFound Property logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس زاوية جاهز – أفضل إطلالة وأفضل سعر، جولف

    Properties-Today.com logo image

5

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 190م - مدينة باديا بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 255م بجاردن 130 في ايفرجرين حدائق اكتوبر

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تشطيب كامل مرحله أولي استلام فوري

    Classy Home For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب فوري ثاني صف الجولف أقل سعر بحري .

    Crafters Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز جدا للبيع في كمبوند ايفر جرين

    ايفرجرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع