بيوت و فلل 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

9 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    263م متشطبه بالفرش وحمام السباحة في اميز لوكيشن

    Promax Property Investors logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع ماونتن فيو شيل اوت بارك 6 اكتوبر

    DMG logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه أفضل موقع فى ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميزو لفترة محدودة ! بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر في ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٢٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ماونتن فيو شيل أوت بارك

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع ماونتن فيو

    Brick Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متشطبة الترا سوبر لوكس ف تشيل اوت

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة ماونتن فيو متسلمه متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع