بيوت و فلل 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة

42 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في رويال سيتي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في اليجريا الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بتشطيب فندقي في ذا كراون بالم هيلز

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل للبيع في يوتوبيا

    RE/MAX Everest logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل للبيع في يوتوبيا

    RE/MAX Everest logo image

    يوتوبيا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في مينا جاردن سيتي – الحي المتمي

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الجريا سوديك

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة ٢١٠ متر ٣ غرف + حديقة واسعة موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس فيلا بموقع مميز استلام فوري مفروشة

    Roots Development logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش - بحري فيو مفتوح - استلام فوري

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ليفتي فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند الون في أليجريا سوديك موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا – بيفرلي هيلز 245 م

    Tasweeq For Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة داخل كمبوند كارميل سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في El Rabwa

    Flip logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في جولف اكستنشن فيلا مستقلة بأقل سعر استثمار

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كوادرو للبيع في باتيو 6 استلام فوري

    I-Move logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل - التكييفات - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤١٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا سوديك

    Niche Investments logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا

    Niche Investments logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا صف اول علي الجولف متشطبه بالكامل

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارض كبيره مفروشة بالكامل بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في The Hillage الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف إكستنشن – بالم هيلز

    Flip logo image

3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال سيتي الشيخ زايد فيلا

    Triple S Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست | فولي فيرنشد | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٦٣٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 غرفة

2