شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في الشيخ زايد

268 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه ارضي بحديقه في فورتي ويست تشطيب مودرن

    plan-B logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في جرين 3 الشيخ زايد 170م

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة زايد ديونز موقع مميز تشطيب سوبر لوكس

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف161م الدور التاسع مفروش بالكامل–أبراج زد

    Ammaier for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة دوبل فيو تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع داخل الحي التاسع الشيخ زايد

    DMG logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدا في كمبوند ذا ادريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي مفروشه في كورت يارد بيفرلي لوكيشن مميز

    plan-B logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدرس – الشيخ زايد شركة دره

    DMG logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه دور ارضي بجاردن للبيع في بيفرلي هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تطل علي البحيرة و علي اللاند سكيب

    X Hub logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل مفرةش بالكامل بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل، 3 غرف نوم | كاسا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز بالمطبخ والتكييفات

    Aqar Dayem logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م مفروشة | دور 7 | 3 غرف | زد ويست

    Aqar Dayem logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحله الثانيه بالفرش

    متصدر

    Core Real Estate Development logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن بموقع استراتيجي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم في Etapa متشطبه بالفرض والاجهزه

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست تشطيب كامل ووايد فيو

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زد ويست في المرحله 2

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالخمائل الهضبة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لالخمايل الدور الاول١٨٠م٣غرف٢حمم تشطيب خ

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو على الرئيسى البيع بالفرش والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬١٧٢٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة