شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في زايد ديونز

9 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصةللبيع-زايد ديونز (Zayed Dunes

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز بالمطبخ والتكييفات

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة زايد ديونز موقع مميز تشطيب سوبر لوكس

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة مفروشة بالكامل بالمطبخ والتكييفات ف

    Roots Development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع في زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • زايد ديونز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي السادس,زايد ديونز

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة متشطبة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه ارضي بجاردن سعر مميز في كمبوند زايد ديونز

    Genova Investment logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بحديقه للبيع تشطيب مودرن في زايد ديونز

    Teleo For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مزدوجة متشطبة بالكامل بالفرش

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع