شقق فندقية 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجيزة

43 عقارات أخرى
  • 13

    شقق فندقية

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 55م مشروع ترايمف بالتقسيط علي 15سنة

    Vida Solutions logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد الزامي 18% , مع فندق سويسس انن غرفة فندقية

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه مع SwissInn متشطبه ومفروشه بحر

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي2 مليون للبيع شقة فندقية بإدارة ماريوت

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالفرش بتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية بأعلى عائد استثماري في مصر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 40 متر في فندق تريومف بيراميدز

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في منتجع سياحى مع SWISS IN فى زايد القد

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في نيو جيزة علي الاهرامات مفروشه

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع ف فندق سويس إن الشيخ زايد بايجار الزام

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٤٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

2