شقق فندقية 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في طريق الفيوم الصحراوى

22 عقارات أخرى
  • 14

    شقق فندقية

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بالفرش بجوار المتحف الكبير | قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإدارة تريومف مفروشة بالكامل

    Emaar Prime X logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي2 مليون للبيع شقة فندقية بإدارة ماريوت

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالفرش بتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية بأعلى عائد استثماري في مصر

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 40 متر في فندق تريومف بيراميدز

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو اهرامات بادارة هيلتون تقسيط 15 سنة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع