بيوت و فلل للبيع في سوان ليك ويست

5 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون أستلام شهور في ليك ويست الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٨٧٬٢٣١ جنيه

    فيلا ضخمه بسعر مغري من حسن علام بجانب نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 418 متر مع حسن علام بمقدم و اقساط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 254م للبيع من حسن علام في سوان ليك اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٥٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون استوري في كمبوند سوان ليك ويست حسن علام

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ١٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع