بيوت و فلل للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 20

1,563 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولدن بالم | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة زاوية في نيو جيزة، تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٩ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تاون هاوس | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٢١ متر مربع

    ٧٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | جميع الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 383 متر فورى ب¾ تشطيب بالقسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 517 متر فورى ب¾ تشطيب بالقسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

4

    5

    ٥١٧ متر مربع

    ١٥٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري توين بقسط 10 سنوات بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٦٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا مستقله باميز لوكيش وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٧٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بموقع مميز فى جولف فيوز بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف للبيع في نيو جيزة

5

    5

    ٧٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف السليمانية مساحة 1000 متر موقع

    Home Select for real estate logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الصف الأول للبيع في كينغز رينج، نيو جيزة

4

    4

    ٥٨٨ متر مربع

    ٨١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الصف الأول للبيع في نيو جيزة

5

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل في الصف الأول في نيوجيزه

5

    5

    ١٬٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكثر من ٢٠ فيلا متاحة في بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاندسكيب فيو في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر - إطلالة على مساحات خضراء مفروش

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع