بيوت و فلل للبيع في وادي النخيل

15 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بحمام سباحة وبيت ضيوف

    Homy Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000 م – للبيع - كمبوند وادي النخيل– المرحلة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

6

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 1000م كمبوند وادي النخيل

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | كمبوند وادي النخيل

    ERA Real Estate Egypt logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارض كبيره مفروشة بالكامل بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ٥ فدان بالمرحله الاولي وادي النخيل موقع

    Golden Star Real Estate logo image

5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالمرحله ٤ علي الرئيسي دور ١ فقط موقع

    Golden Star Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل جاهز للسكن في وادي النخيل

    Crafters Real Estate logo image

7+

    6

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالمرحله الخامسه ١٠٠٠ م زوون(A) موقع من

    Golden Star Real Estate logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بوادي النخيل مرحله رابعه سعرخيالي موقع

    Golden Star Real Estate logo image

4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع (بتسهيلاااااااات) فيلا ٣٠٠٠ متر مرحله رابعه

    Golden Star Real Estate logo image

4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مغري فيلا مرحله ٤ (٣٠٠٠) مترموقع مسجله

    Golden Star Real Estate logo image

5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لقطه بجد وادي النخيل مرحله تالته مميزه

    Golden Star Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٥ فدان وادي النخيل

    Golden Star Real Estate logo image

7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في وادي النخيل

    Golden Star Real Estate logo image

4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع