بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد, صفحة 5

4,730 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز ارض 1000متر في جيرا, زايد

    Real Vision logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ١٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 370م - استلام فوري - موقع مميز

    Brick Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 316م 6غرف+5حمام على محور 26 يوليو

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر تشطيب كامل - مرتفعة - مالك جاد 20/4

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • جوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إعادة بيع ببدروم – إطلالة واسعة, على بحيره

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا الشيخ زايد بموقع مميز مقدم 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا الشيخ زايد بموقع مميز مقدم 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PALMIER DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٧٠١٬٤٨٥ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باطلالة مفتوحة على البحيرات واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام بأفضل موقع داخل المشروع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري برايم لوكيشن ف Vye قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٢ متر مربع

    ٩١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • لامانجا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    استوديو

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 205م زايد | 5% مقدم | تشطيب كامل

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر في الماركت ريسيل, ليك ويست 2 فوري

    Bold Egypt logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥١٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم فوري فيلا في لافيستا باتيو الزهرا

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 230م في ليك ويست باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا مقدم 5% و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في سولانا زايد الجديدة متشطبة بالكامل

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون مميزه ف سولانا ٥غرف بسعر مميز قسط ع ١٠س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ليك ويست ٣ الشيخ زايد

    Hashtag Real estate logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن فالشيخ زايد + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن فالشيخ زايد + متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    2 - 5 غرفة