بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 82

3,006 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قرب هايبر الشيخ زايد 1.4م قسط كوارتر بسعر26م

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم كوادرو مودرن فى باتيو الزهراء بجانب أليجريا

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beverly hills, phase one, fully finished villa

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا سوبر لوكس للبيع فى الربوة الشيخ زايد

    متصدر

    Guides Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في سوديك ويست الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قرب هايبر الشيخ زايد 1.4م قسط كوارتر بسعر26م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس210م متشطب استلام فورى فى استيتس من سوديك

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قرب هايبر الشيخ زايد 1.4م قسط كوارتر بسعر26م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله امام بيفري هيلز بالشيخ زايد اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قرب هايبر الشيخ زايد 1.4م قسط كوارتر بسعر26م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز ف في ليفيلز استلام سنة مقدم 10% فقط

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك علي اميز لوكيشن دايريكت وصلة دهشور

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬١٢٥٬٤٠٠ جنيه

    توين هاوس تكملة اقساط كمبوند فبيدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع، يقع في الصف الأول على الجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو جيت فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه بمساحه 271متر موقع مميز جدا

    property hills Elite logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – موقع مميز في ويستاون سوديك

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦١٢ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الربوة – الشيخ زايد فيلا مستقلة مع حمام سباحة

    Maskan Consultancy logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 304م استلام فورى مقدم 2مليون-28م كاش

5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 304م استلام فورى مقدم 2مليون-28م كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع