بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 4

3,006 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة بالمطبخ و مكيفه بالكامل

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه - للبيع - الربوة الجديده - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بيل فيل -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بجانب مطار سفنكس في موقع متميزا

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا للبيع بالتقسيط على 4سنين بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بحمام سباحة اكبر مساحه مباني

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة بفيو مميز علي الجولف الرئيسى

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا 4 غرف نوم استلام فوري فيو لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو لافيستا علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ذا كراون - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,سيلفا كومباوند

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في إيتابا – الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٤٥٨ متر مربع

    ٧٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالربوة على الجولف الرئيسى تشطيب مودرن

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة واسعة للبيع في كايرو جيت من إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الربوة فيو جولف رئيسى بحمام سباحة

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة بالمطبخ و مكيفه بالكامل

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤١٥٬٢٣٥ جنيه

    خطة السداد: 7
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست

    3 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من إعمار - أرض واسعة - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فورى فيو مميز امام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بمقدم واقساط في كمبوند سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٤ متر مربع

    ١٤٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس برايم لوكيشن بجوار كمبوند بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر في فيلدج ويست بأقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند ريفا

    3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند إيتابا الشيخ زايد

    Premium Real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى فيلا بفيو حمام سباحة فى باتيو الزهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في لافيستا سوديك امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فوري جاهزة للسكن في كمبوند الكرمة 4

    Inn Properties logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ٤٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بالفرش مع حمام سباحه ع الجولف

    متصدر

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة