بيوت و فلل للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 11

3,015 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أليجريا 450م – تشطيب فاخر، موقع مميز

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز – المرحلة الثانية

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (فيلا تشطيب كامل – سمارت هاوس – كمبوند أليجريا)

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale – Golf Frontline Villa in Allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند تلال الجزيرة 257م

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٢٥١٬٨٤٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل استلام فوري بسعر تتنافسي من سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب كامل بموقع مميز في رويال سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفرلي هيلز للبيع فيلا كبيره كونر بحمام سباحه

    Master Key logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اليجريا صف اول علي الجولف

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٬٥٩٥٬١٤٣ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر فيو بحري - هافن - كايرو جيت

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز فيلا 280م لوكيشن مميز في باتيو الز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 4 غرف امام مطار سفنكس مباشرة للبيع

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤١٩ متر مربع

    ١٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اوبن فيو في ايتابا استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس بمقدم و اقساط في فيلدج ويست

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون ريسيل في رويال سيتي لوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٩١٤٬٤٦٠ جنيه

    Cairo Gate Standalone Villa 4 Bedrooms

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤١ متر مربع

    ١٩٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٣٣٬٠٤٤ جنيه

    فيلا بحري استلام فوري في كايرو جيت | مع حمام سباحه

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في كومباوند بيفرلي هيلز ( ويستاون

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي فيلا اول استخدام فيلا صف تاني جولف الليجريا

    Blocks logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع