بيوت و فلل للبيع في كايرو جايت

153 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ايلي صعب 700 متر وان ستوري بفيو مميز للبيع

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٣٢٣٬٧٤٢ جنيه

    فيلا ايلي صعب 342 متر للبيع بفيو مميز في كايرو جيت

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    ديو فيلا متشطبة بالكامل للبيع على اقساط كايرو جيت

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٠٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢١٧٬٩٥٩٬٧٥٣ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في Cairo Gate – إلي صعب سي

    Flip logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣١١٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ايلي صعب كايرو جيت للبيع باقساط

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باقل سعر في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكايرو جيت تشطيب كامل و إطلالة لاندسكيب مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة علي البحيرة دور ارضي اكبر مساحه

    Apart Real estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحري موقع مميز جدا متشطبه جاهزه للسكن

    Apart Real estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٨١٬٧٦١ جنيه

    فيلا V6 | كايرو جيت | إعمار | أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة | كايرو جيت | حياة فاخرة | اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٢٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه 1.5م قسط كوارتر-بسعر 26م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 350 متر للبيع في كايرو جايت اعمار

    I-Move logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • ايلان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,ايلان

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 350 متر للبيع في كايرو جايت اعمار

    I-Move logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة استلام فوري في كايرو جايت

    I-Move logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة استلام فوري في كايرو جايت

    I-Move logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٧٬٥٨٩٬٤٣٢ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص | جاهزة للسكن | إعادة بيع |

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ELIE SAAB Signature بحمام سباحة | الوحيدة

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كايرو جيت | أقل مقدم |

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٥٨٩٬٤٣٢ جنيه

    فيلا 03 | كايرو جيت إيدن | موقع مميز بحري

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    2

    ٣٣٧ متر مربع

    ١١١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٥٥٠٬٥٤٣ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل بأقساط حتي 2028

    Master Mind Real Estate Services logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٧٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كايرو جيت موقع مميز متشطبه بالكامل

    Apart Real estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بسعر مميز في كايرو جيت - اعمار

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع