بيوت و فلل للبيع في تارا

29 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬١٥٦٬٤١٦ جنيه

    فيلا 393م فوري بسعر كاش 27مليون او قسط سنوي 5مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    570 sqm standalone Villa for Sale – Tara Compound

    Tasweeq For Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجمع تارا فيلا مستقلة

    Crafters Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 570 متر بكومبوند تارا الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 269م رووف بكمبوند ماونتن فيو اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٢٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنرفي كومباوند تاره- زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٩٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف قلب زايد استلام فوري 20,817,000 بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع في الشيخ زايد استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بقلب الشيخ زايد بأقل سعر في الماركت 220م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقة و حمام سباحة للبيع - كمبوند تارا

    New Avenue Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع مع بول خاص في تارا -الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في Tara compound الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 373م بالشيخ زايد بأقل سعر فيو حمام سباحه قرب

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالشيخ زايد قسط ربع سنوى1.800.000

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر موجود فقلب زايد فيلا 393م استلام فورى وقسط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا373م مودرن فيو حمام سباحه الشيخ زايد قرب هايبر

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٣ متر مربع

    ١٠٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلافاخره 393م استلام فورى فى زايد +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة استلام فورى فالشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 270م مميزه بسعر شقه فقلب زايد, هايبروان + قسط

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بجوار هايبر وان الشيخ زايد بحمام سباحة

    Royal Hub Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٩٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

2