بيوت و فلل للبيع في بيفرلي هيلز, صفحة 5

178 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع ب بيفرلى هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة 575 الف ربع سنوي او كاش17مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

3

    4

    ٧٤٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في بيڤرلي هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في بيڤرلي هيلز سوديك

    Remax Westway logo image

4

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوديك 552 متر

    Remax Westway logo image

3

    5

    ٥٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك - 600 متر

    Remax Westway logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطب سور في سور مع بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 320م من سوديك بسعر 48 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب سور في سور مع Beverly Hills

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك - 600 متر

    Remax Westway logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بجانب Beverly Hills مباشر

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سوديك - تقسيط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن 304م استلام فورى مقدم 2مليون-28م كاش

5

    5

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم كبير40% فيلا مساحة كبيرة539م قرب بيفرلى هيلز

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٣٩٩٬٨٧٥ جنيه

    ب2مليون مقدم فقط فيلا 364م على وصله دهشور او كاش18

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سوديك بأطول فترة سداد حتي 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه للبيع في بيفرلي هليز الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع في بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه ب575الف ربع سنوي او 17كاش

    Property Hills... logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه ب575الف ربع سنوي او 17كاش

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع