عقارات للبيع في ناميا وست, صفحة 5

150 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 192م متشطبة في الشيخ زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 م متشطب في قلب الشيخ زايد استلام الفورى

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا فاخرة جدا بأفضل سعر ف قلب زايد بجوار هايبروان

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل علي طريق النزهه ب قسط ل 8 سنين

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٨٣٢٬٨٠٠ جنيه

    بمقدم 855الف شقه 192م في قلب زايد او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة متشطبة استلام فوري ف الشيخ زايد بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية فشقتك ف قلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة استثمر فشقتك ف كمبوند خدمي فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل 189 متر² + 63 متر² حديقة

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب553الف مقدم او كاش8مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة بالكامل 189 متر² + 63 متر² حديقة

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة180 متشطبه في زايد 950الف مقدم او كاش7.6مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع امام هايبر 1 استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لامتلاك شقة 3 غرف نوم بتشطيب كامل في زايد

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة190م متشطبة بالقرب من النادي الأهلي-تقسيط8س

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م تشطيب فندقي لاندسكيب فيو باالقسط علي 8 س

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالشيخ زايد مساحة 205م متشطبة بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في شارع النزهه فيو ابراج زيد وقسط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري قسط 10 سنين بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م² بتصميم عملي وتشطيب مميز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 م² بتصميم عملي وتشطيب مميز لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع – جاهز للاستلام الفوري – Namya

    property hills Elite logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٥٥ جنيه/متر مربع