عقارات للبيع في هيلز أوف وان, صفحة 6

273 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بأقل مقدم علي 10س في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك توين هاوس 200م لقطة في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في موقع مميز ريسيل باقل سعر في المشروع

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story متشطبه بموقع مميز قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٧٥٦٬٢٠٠ جنيه

    فيلا للبيع281م هيلز اوف وان زايد الجديده بسعر مميز

    Vida Solutions logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٬٦٦٥٬٧٨٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب فيو مميز وبسعر مغري بجانب بيفيرلي

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد فريدة من نوعها للبيع بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 250متر لقطة في الشيخ زايد بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة لقطة للبيع بأقل مقدم 5% الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ١٢٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story متشطبه بموقع مميز قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم5% بالتقسيط على 10سنين برايم لوكيشن

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧٣٩٬٩٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بالوكيشن مميز بأطول فترة سداد

    Crown Stone Realty logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ١٦٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالقرب من مطار سفنكس ب قسط يصل ل 15 سنه

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٥٨٧٬٣٦٧ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في هيلز اوف وان بنيو زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one بنيو زايد قسط ع 10 سنين

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد للبيع في هيلز اوف وان نيو زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 112 متر مع سوديك قسط 7 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه جاهزه للاستلام فورى فى سوديك قسط8س بزايد.

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 185م 3 غرف بمدخل خاص ومتشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة 265م في موقع مميز بمقدم2.5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل 144م في نيو زايد بفيو على اللجون

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع