عقارات للبيع في هيلز أوف وان, صفحة 4

272 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% على 10سنين شقه تشطيب راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم على 10سنين تاون هاوس كورنر برايم لوكيشن

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم5%بالتقسيط على 10 تشطيب راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة - قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى بمقدم1.1Mوقسط10س جنب سوديك.

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٧٠٬٣٨٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على لاجون للسباحة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في VYE سوديك قرب الاستلام بتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع ف الشيخ زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٣١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة بأقل سعر فى زايد الجديدة على 10س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٦٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأقل سعر فى زايد الجديدة بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو مميز فى زايد الجديدة بأقل سعر مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان فى زايد الجديدة وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على فيو مميز فى زايد الجديدة بأقل سعر مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من طابق واحد في موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٢٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فاخرة ف زايد متشطبه وقسط ع10س لقطه

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطب بالتكيفات بجوار سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز للبيع في اُنس بجوار سوديك في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في VYE سوديك قرب الاستلام بتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع