عقارات للبيع في جريان, صفحة 2

157 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م فيو نيل في نيو زايد قسط على 8 سنوات

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مطلة على النيل في جيريان الشيخ زايد

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٥ متر مربع

    ١٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على النيل فى جريان بجانب فاى وسولانا

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٧١٣٬١٢٢ جنيه

    تاون هاوس 185م في Jirian – Nations of Sky

    I-Move logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو نهر النيل في ماونتن فيو بجوار تشيل اوت

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    قصر

    ٢١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    قصر فاخر متشطب HighEnd بشاطي خاص علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢١٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو علي النيل مباشرة في جيريان مونتن فيو

    Key Point for real estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل في جيريان اقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جريان الشيخ زايد فيو علي النيل بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك متشطب ع النيل مباشرة ب5% على 96 شهر في JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5% فيلا 270م متشطبة على النيل مباشرة في JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة مميزة علي النيل للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 255 متر مستقلة على النيل مباشر في ماونتن فيو

    Inn Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيعتشطيب كامل برايم لوكيشن فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس متشطب علي النيل مباشرة زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة على النيل فى جريان بالتقسيط على 8 سنوات

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك متشطب فيو نيل ب5% مقدم وقسط 8 سنين JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطبه على النيل دايركت ب5% على 8 سنين JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل في قلب النيل بفيو 360°

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم متشطب علي النيل بحمام سباحة خاص بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاone storyلقطة علي النيل للبيع بالتقسيط علي10Y

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    126م تيراس 16م متشطب فيو نيل -New Zamalek-بمقدم 5%

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع