عقارات للبيع في كونتيننتال ريزيدنس

13 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400 م - حدائق كونتيننتال – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب كامل في كونتننتال ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب كامل في كونتننتال ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع330م كمبوند حدائق الكونتنتال

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري الكونتيننتال ريزيدنس

    Master Key logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس الحي ١١ مجاورة ١ كومباوند كونتيننتال

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب - اطلالة مفتوحة- استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    town house Fully finished at Continental Residence

    Core Real Estate Development logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الكونتنال في الشيخ زايد

    Niche Investments logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس الترا سوبر لوكس للبيع كامل التشطيب

    Guides Real Estate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بكمبوند الكونتنتال ريذدانس

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس كورنر مميز بحدائق الكونتيننتال

    Zayed Gate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس Middle بكمبوند كونتننتال ريزيدنس

    Zayed Gate logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع