عقارات للبيع في كازا, صفحة 3

243 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي اليجرايا _ تشطيب سوديك

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النموذج الاكثر تميزاً بحديقة خاصة 300 م

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 275 م ف كازا بيڤرلي هيلز

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النموذج الأكثر طلباً - موقع مميز

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى بينتهاوس للبيع - كازا بيفرلي هيلز - زايد

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا – تشطيب فاخر بحديقة خاصة

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بكمبوند كازا بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Best Deal For Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كازا بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كازا متشطب بالتكيفات فيو مميز

    Rokn Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب من حمام السباحه - فيو مفتوح

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع – كازا | موقع مميز وحديقة خاصة

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة فيو مفتوح تطل علي الميدان كاملة التشطيب

    New Casa Real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بيع في كمبوند كازا مساحة 234 م

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر للبيع في Casa

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر وقابل للتفاوض- كازا بيفيرلي

    Property  Hills. logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمرحله الاولى متشطبة للبيع بيفرلى هيلز زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في كازا بيفرلي هيلز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ب كازا بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كازا أرضي بحديقة وأول تكيفات ومطبخ

    Guides Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند كازا - بيفرلي هيلز

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 234م متشطب للبيع كمبوند كازا سوديك زايد

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بحديقة مفروشه بالكامل ، كموند كازا

    Roots Development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الشيخ. ايد

    Pyramids for real estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - البيع شامل الفرش بالكامل

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع - كمبوند كازا - بيفرلي هيلز - زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع