البيع الأول9شقة٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة في كمبوند ذا ستيتس بجوار بيفرلي هيلزذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ١٥٩ متر مربع ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع
11فيلا٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهستاندالون فيلا ريسيل للبيع في ذا استيتس نيو زايدذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 5 ٣١٥ متر مربع ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول17شقة٩٣٦٬٠٠٠ جنيهاستلم فورا 3 غرف سوبرلوكس ادفع936ألف اوكاش13.300مذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ١٥٩ متر مربع ٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول11فيلا٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك وحدة في موقع مميز بمقدم 3 مليونذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٣٥٣ متر مربع ٨٬٤٩٨ جنيه/متر مربع
10منزل مزدوج٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهتوين بسعر لقطة - استلام فوري - افضل موقع بحريذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٢٩٠ متر مربع ٧٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع
البيع الأول13فيلا٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا متشطبه في ذا استيتس في زايد امام بيفرلي هيلزذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 6 5 ٣٣٨ متر مربع ١١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول11فيلا٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic Westذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٣١٥ متر مربع ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع
البيع الأول13فيلا١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا بكمبوند ذا استيتس استلام فوري بجانب ناياذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٣١٥ متر مربع ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع
15منزل مزدوج١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهتوين هاوس إعادة بيع في ذا إستيتس – سوديك / نيو زايذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 5 ٢٩٠ متر مربع ٦٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع
9فيلا٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا مستقلة للبيع – The Estates Residence / Nobuذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 5 ٢٨٢ متر مربع ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع
12منزل مزدوج١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهتوين هاوس- إطلالة على لاند سكيب كبيره,أرض اكبرذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 5 ٢٩٠ متر مربع ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع
10فيلا٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتوين هاوس كورنر إعادة بيع –إطلالة مفتوحة بسعر مميزذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٢٩١ متر مربع ٦٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع
البيع الأول16فيلا٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38مذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 5 7 ٣١٥ متر مربع ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول11شقة٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك شقة 155م كاملة التشطيب بمقدم 2 مليونذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ١٥٥ متر مربع ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول14فيلا١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيهفيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنينذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٣١٦ متر مربع ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع
البيع الأول10فيلا٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيهفيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليونذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 6 5 ٥٦٥ متر مربع ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع
8فيلا٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس باطلالة مفتوحة على البحيرات واللاندسكيبذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ٢٠٥ متر مربع ١٤٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع
9تاون هاوس٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهتاون هاوس باطلالة مفتوحة على البحيرات واللاندسكيبذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ٢٠٥ متر مربع ١٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع
البيع الأول14شقة١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنواتذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ١٦٥ متر مربع ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع
12فيلا٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا جاهزة للاستلام بأفضل موقع داخل المشروعذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٤٤٠ متر مربع ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهامتلك وحدتك الآن بأقل مقدم وتقسيط حتى 10 سنواتذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 1 1 ١١٠ متر مربع ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع
19شقة٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه + جاردن متشطبه و بإطلاله مفنتوحه | استلام فوريذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 3 3 ٣٢٠ متر مربع ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
10فيلا٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهفيلا بيع بتسهيلات بأجهزة ووحدات المطبخ والتكييفاتذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 4 ٣٥٠ متر مربع ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة بجاردن 177متر في سوديك علي 10 سنواتذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 4 3 ١٧٧ متر مربع ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع
البيع الأول8شقة٧٬٤٩٧٬٠٠٠ جنيهشقة متشطبة بالكامل امام مطار سفنكس بأقل سعرذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة 2 3 ١٤٠ متر مربع ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع