عقارات للبيع في ذا استيتس, صفحة 28

692 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في ذا استيت سوديك ريسيل

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ذا استيتس بإطلالة لاندسكيب

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٤٦٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ذا إستيتس – زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك في سوديك! فيلا جاهزة ببدروم

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة ( ريسيل ) موقع مميز مباشرا علي البحيره

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة ( ريسيل ) توين هاوس في ذا استيتس سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( ريسيل ) توين هاوس مباشرةً على لاندسكيب

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( ريسيل ) فرصة مميزة بتوين هاوس في ذا استيتس سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٧٢٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس (( فيو مفتوح )) بكماوند ذا استيتس -سوديك

    Realpals Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٥٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأكبر مساحة أرض داخل الكموند

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في ذا إستيتس من سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٨٩٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa Fully Finished with ACS in Belle Vie Zayed

    CBE New Homes logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Apartment Finished in Sodic Old Price over 2031

    CBE New Homes logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٥١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس اقل سعر اجمالي

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٢٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس كورنر اكبر ارض بالمشروع واقل سعر

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستاندالون مع بيزمينت موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس اقل مقدم تعاقد استلام فوري

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٥٢٢٬٩٢٨ جنيه

    اقل سعر ستاندالون في ذا ايستيتس The Estates Resale

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع