عقارات للبيع في بيلفيلي

16 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بيل فيل -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالشيخ زايد استلام فوري 163 م

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور الثاني متشطبة-مباشرة على الكريستال لاجون

    Emtdad Real Estate logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كمبوند بيل ڤيل خطوات من هايبر 1

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند Belle Vie

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنتين ب اقساط و سعر رائع

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن توين هاوس متشطب بالكامل داخل كمبوند راق

    Creative Real Estate logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز تشطيب فاخر جدا - بيل فيل زايد

    Brokers Hub logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 530م كمبوند بيل فيل ( Bill Vill)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بمواصفات فاخرة في أفضل مواقع بالشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه قسط كوارتر 1.3م/توتال 20م

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب اقل سعر ف بيل في اعمار متشطبه استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيل فيل \ فيلا مستقلة 510 م \ متشطبة بالكامل

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامل التشطيب فوري بسعرأقل سعر في الماركت

    Crafters Real Estate logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 505م للبيع بالمطبخ والتكيفات

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع