عقارات للبيع في ايتابا

493 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬١٤٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزة للسكن ريسيل في ايتابا بجانب الجريا

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري اخر فيلا في ايتابا جنب النادي الاهلي

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا توين هاوس استلام فورى بسعر لقطه بالتقسيط

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بلوكيشن مميز في ايتابا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٨٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم توين هاوس بفيو مفتوح فى إيتابا بجانب الربوة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٩٣٨٬٦٠٠ جنيه

    تاون جاهز للسكن بسعر مغري في ايتابا خلف الربوه

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم5٪ بالتقسيط على 10سنوات افوار لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع | إيتابا

    Flag square Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 393م استلام فوري بخصم خاص / تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬١٤٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس أستلام فوري كمبوند ايتابا بجانب الربوه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري في الشيخ زايد في Etapa

    Property Hills Star logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٤١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا للبيع استلام فوري بجانب نادي الاهلي

    Property Hills VIP logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 364في ايتابا باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى مشروع سكني متكامل قلب زايد-قسط 12 سنه

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٧٢٥ جنيه/متر مربع