عقارات للبيع في الثورة الخضراء

306 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الثورة الخضراء - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الثورة الخضراء - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    10

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    132م متشطبه موقع مميز بخصم 30% بالتقسيط في Calma

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 58م فندقي للبيع مونترو مقدم10%اقساط ع 10 سنين

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ١٨١ - ١٨٣ متر² بيت الوطن الشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند JAZAL – الشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة بجاردن بقلب زايد القديمة

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢١٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان سعر متر 35 الف امام كمبوند الربوة

    متصدر

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٣٩٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بــ زايد القديمة بالتقسيط وجهة بحرى

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه108الف فالشيخ زايد مقدم450الف قسط ل10سنين

    New Arkan Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 150الف لشقة متشطبة علي 10س في زايد

    Realm Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن لوكيشن مميز بحرى بفيو رائع تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بخدمات فندقية مميزة بشقة 180م فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة175م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    173م متشطبه بخصم 30% وتقسيط 84 شهر في Calma Zayed

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137م 3 غرف فيو مفتوح قسط شهر 25K لمدة 15 سنة

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 120 شهر في 129م 3 عرف في COY VOYA

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط 10 سنين في 125م 3 غرف قي Rouh Zayed

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 133م+29م جاردن فالشيخ زايد بمقدم600الف

    New Arkan Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350 الف للبيع شقة 100 م امام كمبوند الربوة

    Abrag Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط108شهر 128م في Jazal ع النزهة مباشرة

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 156م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٩٨٬٥٠٠ جنيه

    وحدة 117م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٣٬٣٣٣ جنيه

    ستديو 61م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٦٩٬٠٠٠ جنيه

    119م في Bahja بمقدم يبدا من 10% وتسهيلات حتى9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع