عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 6

705 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اوبرا سيتي ارضي بحديقه ٢٥٠ م

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوبرا سيتي شقه للبيع 171 متر تشطيب مودرن

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 15,248,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فاخر فى افضل كومباوند زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع تشطيب فاخر كمبوند زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 345م كمبوند جرينز الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة للبيع جاهزة للسكن

    Crafters Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جرينز

    Vida Solutions logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل بموقع مميز في زايد 2000

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر شقة متشطب استلام فوري في زايد ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جرينز

    Vida Solutions logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جرينز

    Vida Solutions logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جرينز

    Vida Solutions logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في زايد ديونز

    Crafters Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زايد ديونز بنتهاوس 198 متر مربع

    Crafters Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل جاهزة للسكن فورًا

    The Polygon logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن للبيع في زايد ديونز بسعر مميز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الترا سوبر لوكس للبيع في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الترا سوبر لوكس للبيع في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zayed Dunes

    متصدر

    Niche Investments logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة -استلام فوري- فيو مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٤ جنيه/متر مربع