عقارات للبيع في الحي السادس, صفحة 5

705 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه ف زايد كمبوند زايد ديونز سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز شقه اللبيع نص تشطيب كمبوند زايدديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع بالمطبخ في كمبوند زايد ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وتشطيب سوبر لوكس بنتهاوس للبيع

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع ارضي بحديقه 250 متر في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز شقه ١٧١ متر للبيع في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل في زايد ديونز- اقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع في كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد 198م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع في كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس موقع وسعر مميز كمبوند اوبرا سيتى

    I-Move logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر نصف تشطيب بفيو مميز في حدائق المهندسين

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب سوبر لوكس للبيع زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م متشطبة بالتكيفات خدمة فندقية - 2O5 اركان

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 192م متشطبة - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع علي وصله دهشور في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فاخرة جاهزة للسكن بزايد ديونز

    TREX logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اوبرا ستي فيو علي زيد بارك

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٩٬٧٦٦ جنيه/متر مربع