عقارات للبيع في الحي السادس

710 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في شيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند اوبراسيتى سوبر لوكس مميزه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميجا للبيع في كمبوند جرينز – الشيخ زايد

    Home city real estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند جرينز

    Home city real estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في زايد ديونز

    Premium Real estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • زايد ديونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي السادس,زايد ديونز

    2 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة زايد ديونز موقع مميز تشطيب سوبر لوكس

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند زايد ديونز فرصة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 286متر من ديونز علي مصاطب دقائق من أركان

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع في كمبوند

    IHouse development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٨ متر مربع

    ٦٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في , كمبوند جرينز – قلب الشيخ زايد

    DMG logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع كمبوند زايد ديونز – الشيخ زايد

    DMG logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    DMG logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند أوبرا سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت بحري فيو غير مجروح زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس بخصم 40% علي الكاش بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بكمبوند زايد ديونز سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل متشطب بالكامل بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مقدم واقساط علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند اسكيب فيو في قلب الشيخ زايد

    Roots Development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز جدا وموقع اميز بمقدم 4.2 مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع زايد ديونز كامل التشطيب سوبر لوكس

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز بالمطبخ والتكييفات

    Aqar Dayem logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع