عقارات للبيع في جرينز

135 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند جرينز - زايد - مطل على بيحرات

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر 187م في لوكيش مميز جنب النادى الاهلى

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة ف زايد-فيو ابراج زد

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند جرينز الشيخ زايد

    West Field Property Consultancy logo image

    شارع 10, جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند جرينز بالمطبخ والتكيفات

    West Field Property Consultancy logo image

    شارع 10, جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي–كلوب بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز توين بأفضل تشطيب - كمبوند جرينز - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع في كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر للبيع في كمبوند جرينز

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بإطلالة مزدوجة، دقايق من هايبر زايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة دى استلام فوري تشطيب كامل وقسط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة فقلب زايد فيو ابراج زد

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فقلب زايد بكمبوند خدمي دقايق من زد بارك

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 345م كمبوند جرينز الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع