عقارات للبيع في ريتش مونت

يبدو أن كل المنازل في ريتش مونت, الشيخ زايد, الحي الرابع مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10سنين فيلا للبيع في سوديك الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أو ويست فيلا للبيع موقع مميز تايب C استلام فوري

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٢٤٥٬٨٦٣ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي استلام فوري - اويست

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بحرى فيو لاند سكيب بالفرش والتكيفات والاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع نيوم أكتوبر باقل سعر مميزة

    Element logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180متر كمبوند حدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م تفرعات البطل احمد عبد العزيز

    Property insider logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في ألجريا – سوديك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع