شقق للبيع في بالم هيلز بالم باركس, صفحة 9

526 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بجاردن متشطبة بالكامل بالم بارك بالم هيلز

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | استلام فورى | اقساط على 3 سنوات

    The Way logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 2غرف متشطبه بالكامل للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بالم باركس بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين متشطبة استلام فوري في بالم بارك

    I-Move logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م جاهزة للتسليم 3 غرف نوم في بالم باركس

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم باركس اكستنشن

    I-Move logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش مودرن للبيع في بالم باركس-بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو برووف بموقع مميزلاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ١٧٥م² مطبخ و تكييفات للبيع – بالم باركس

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس بأقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر متشطبة فى بالم باركس تقسيط 8 سنين

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Palm Parks 90 بالم هيلز تقسيط

    I-Move logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى في بالم باركس جوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 2غرف للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مساحة كبيرة متشطبة في بالم باركس تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرف متشطبه بالكامل للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز جدا متشطب للبيع فى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه متشطبه بالكامل 2غرف للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ٢٣٦م متشطبة مع مطبخ من إيكيا و تكييفات

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم باركس إطلالة مفتوحة على حمام السباحه

    Residia logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف مفروش بالكامل جاهز للسكن ف بالم باركس

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٢١٬١٣٥ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في بالم باركس

    I-Move logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٣٤ جنيه/متر مربع