شقق للبيع في الحي الثاني

25 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 6 أكتوبر الحي الثاني مجاوره 3 خطوات للمو

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بمدينة 6 أكتوبر – الحي 2

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الثاني

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديرة سيتي – جنوب الحي الرابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند في جراند سيتي مدخل كهرباء

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز الحي الثاني أكتوبر

    Master Key logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م سوبر لوكس بالحي الثاني 6 اكتوبر

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الثاني

    متصدر

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع فى الحى الثانى بسعر تجارى

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي لوكشين مميز جدا

    Revalo Real Estate logo image

    متفرع من شارع حلب, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الحى الثامن بجوار مستشفى الزهور مج4

    Housing Realestate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب 6 أكتوبر – الحي الثاني، المجاورة ال8

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثانى

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع السريع بشارع كان كان الرئيسي - الحي 12

    Housing Realestate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي الثاني مج2 - خطوات من المحور

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالعقد الأخضر | الحي الثاني – 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات سكنية للبيع الحي الثاني 6 أكتوبر استلام فوري

    Alaqariah For Investment logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م سوبر لوكس 6 اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240 م سوبر لوكس فى 6 اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 مترالترا سوبر لوكس فى اكتوبر حى ثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 متر سوبر لوكس فى اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140 متر سوبر لوكس ف الحي التاني_6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع 6 أكتوبر الحي الثاني - قابل للتفاوض

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    طريق التحرير, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢٦٠ متر صافى ٤ غرف رسيبشن ٣ قطع ٣ حمام ٢

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع المهندس احمد عبد الهادي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس 220م فى 6 اكتوبر الحى الثانى

    PALMYRA logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع