شقق للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي

8 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع IVY – 5٪ مقدم، تقسيط 7 سنوات

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم شقة 117 متر متشطبة فى جاردن ليكس

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن فى ايفي بسعر مميز بالشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جداا علي بحيره ومساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز جداا علي بحيره ومساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن بموقع مميز علي بحيره ومساحه خضراء كبيره

    Property  Hills. logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة امتلاك شقه150م لاندسكيب فيو و تقسيط علي 10س

    property hills Elite logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى هايد بارك مقدم 570 الف و تقسيط ع 10 سنوات

    CBE New Homes logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في طريق مصر اسكندرية الصحراوي
مؤشرات حول أداء المجتمع
طريق مصر اسكندرية الصحراوي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…