شقق للبيع في حي الهرم, صفحة 6

157 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | شارع الطالبية الرئيسي – فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    الطالبية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | الطوابق – فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع | الطوابق – فيصل | إكسترا س لوكس

    DAR AL AQAR logo image

    الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع زغلول - مشعل - الهرم - حي الهرم - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | شارع زغلول الرئيسي

    DAR AL AQAR logo image

    شارع زغلول, مشعل, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | شارع الملكة الرئيسي – فيصل |موقع حيوي

    DAR AL AQAR logo image

    شارع الملكه ناظلي, العشرين, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | فيصل – العشرين | لوكس – مسجلة

    DAR AL AQAR logo image

    العشرين, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع | شارع التيسير – آخر فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    شارع التيسير, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوق البنك الأهلي على شارع الهرم الرئيسي للبيع

    المطبعة, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ق.ت.ش.عقاري واجهه مميزه محطة العريش فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز بي المريوطيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع ماجد حماد, الطوابق, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا ناصيه فيو مفتوح ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر إكسترا لوكس علي فيصل الرئيسي للبيع

    شارع سهل حمزه, العريش, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا فيو مميز برايم لوكيشن ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هرم عمومي المساحه 200 متر ناصيه اول بلكو

    جراند هاوس logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190 م هاي سوبر لوكس اول استخدام متفرع من

    جراند هاوس logo image

    فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع على اللبيني فيصل ع الممشي السياحي

    My Home logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م بارقى موقع بين الهرم وفيصل المساحة

    جراند هاوس logo image

    حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا برايم لوكيشن ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خلف قاعه سيد درويش الهرم خطوات ش الرئيسي

    جراند هاوس logo image

    حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185 متر للبيع بالهرم حسن محمد سوبر لوكس

    جراند هاوس logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع 90م_120م باللبيني هرم خلف اولاد رجب فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وجه على كورنيش المريوطيه مباشرة شقه محترمه

    Badr Homes logo image

    المريوطية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز الملكه فيصل متشطبه سوبر لوكس

    جراند هاوس logo image

    اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class بقلب السياحية التورينج اخر الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    ميدان الرمايه / طريق اسوان الجيزة, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع