شقق للبيع في البوابة الثانية - احمس

97 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    4شقق الترا سوبر للبيع بسعر مميز بموقع سكني رائع

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشباب 90م تقسيط على 42 شهر خطوات للبوابة

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 110م واجهه مقدم 600الف قسط على 42شهر ...

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    130م واجهه اول شارع من البوابة وقرب جميع الخدمات..

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة مدخل خاص الترا سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طوب احمر بسعر مميز استلام فوري منطقة هـ

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع منطقة د عمارة ساكنة بحصة جراج

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة فيو مفتوح مساحة 135م رابع مش أخير

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة مساحة 100م فيو مفتوح

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام بمنطقه ح تشطيب هاى لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهة دور خامس - معاها تراس كاملة العدادات واسانسي

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجنينة حرف L تشطيب الترا سوبر لوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة واجهة بسعر مميز - مساحة 170م

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة للبيع دور أوّل - منطقة ط - حدائق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار نادي حدائق الاهرام مباشر -شقة الترا سوبرلوكس

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس - منطقة ط حدايق الاهرام

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع في حدائق الاهرام منطقة هـ متشطبة

    Vida Solutions logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف للبيع في حدائق الاهرام بسعر مميز

    Guides Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة باقل سعر شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه واجهه دور ثالث طوب احمر عماره حديثه

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه علي اعلي مستوي من التشطيباتموقع رائع

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بالفرش كامله العدادات مالك اول 215 متر

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع في حدائق الاهرام منطقة هـ متشطبة

    Vida Solutions logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 145م واجهه للبيع استلام فوري3غر

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    130 متر واجهه وسط اول شارع من البوابة شارع سكنى ..

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع