شقق للبيع في المهندسين

466 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م 3 نوم و3 حمام شارع لبنان

    Royal Home logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 450م 4 غرف و4 حمام جزيرة العرب

    Royal Home logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى المهندسين للبيع عل شارع جامعة الدول العربية

    Master Key logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م س لوكس فى المهندسين من ش احمد عرابى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بشارع القدش الشريف مفروشه سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع القدس الشريف, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م شارع سليمان أباظه الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع سليمان اباظه, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 220م تفرعات البطل احمد

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 224م شارع لبنان الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر وموقع مميز جدا متشطبة - يوجد اسانسير

    Scout Real Estate logo image

    شارع الفلاح, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في شارع وادي النيل مطله على نادي الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع بالتقسيط المهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع سوبر لوكس بالفرش والتكيفات ش سوريا

    متصدر

    Emaar Prime X logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع فيونادى الصيد فى الدقى ش محي الدين

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتقسيط علي سنة

    Master Key logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع سوبر لوكس فى الدقى قيو نادى الصيد

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في المهندسين تفرعات أحمد عراب

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البط

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البطل احمد ع

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البط

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالروف نصف تشطيب للبيع في المهندسين شارع البط

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م مفروشة بالكامل تشطيب أول سكن سوبر لوكس

    Good Deals logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 180م تفرعات احمد عرابي

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م متشطبة للبيع المهندسين احمد عرابى

    Vida Solutions logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع محي الدين أبو العز - المهندسين - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م أرضي بحديقة – على شارع محيي الدين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع محي الدين أبو العز - المهندسين - الجيزة
    1

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300 م للبيع على شارع محيي الدين أبو العز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع