شقق للبيع في الشيخ زايد, صفحة 15

13,450 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة بالكامل للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في الجريا بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بارقي كمبوند خدمي فقلب زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٢٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٩٤٬٨٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ازاليا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمصرى جنه زايد 4 متبقى11قسط ستلام فوري

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست تاون سوديك موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م بفيو مميز قسط على 10 سنين -بجانب نيو جيزة

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك وحدتك على فيو مميز من اورا متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٧٥٬٧٤٠ جنيه

    امتلك شقة بجاردن فى موقع مميز من اورا فى نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • في ليفل

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧١٠٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,في ليفيلز

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام للبيع في فاي من سوديك بجواربيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست تاون سوديك موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن108متر للبيع في VYE Sodic – New Zayed

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمرحلة الأولى – 170م كمبوند الخمائل

    Smart-Homes Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقه غرفتين للبيع في كازا

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • سرايات القطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الحي السابع علي الشارع الرئيسي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و اقساط استلام فورى 10 دقائق من سوديك ويست

    Brokers Hub logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٤١٢٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل في ابراج زيد - الشيخ زايد

    Bold Egypt logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • سيتيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٣٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند سيتيو

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة في Vye Sodic جاهزة فوري للمعاينة

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز متشطبة و استلام فوري جنة1 الشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا للبيع في الخمايل دور اول بلكونه

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن متشطبة بكمبوند بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • الكرمة كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الكارما كاي

    2 - 3 غرفة