شقق للبيع في مدينة زايد الجديدة

2,505 عقارات أخرى
  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في فاي سوديك - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في فاي سوديك - مدينة زايد الجديدة - الشيخ زايد - الجيزة
    11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 120م استلام فوري فيو مفتوح تكملة اقساط 2030

    Promax Property Investors logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | 108 متر | إجمالي 8500 مليون

    متصدر

    Roots Development logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه100م مقدم10% قسط10 سنين

    متصدر

    الاولي العقارية logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في نيو زايد متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سولانا ويست نيو زايد واقساط احد ١٠ سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في سولانا نيو زايد بدون مقدم و 10 سنوات

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بـ ويست فيو زايد وقسط 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 575ألف شقة غرفتين في نيو زايد تقسيط 10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريفرز – تطوير مصر | نيو زايد

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٥٣٦ جنيه

    شقة متشطبة ارضى بجنينة استلام فورى

    متصدر

    We are consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لوجار نيو زايد بسعر اقل من ماركت

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فورى شقة لانداسكيب فيو اميز موقع فى فاى

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فاي سوديك نيو زايد 108 متر

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فاي سوديك زايد الجديدة

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    rtm unit by hdp in west view sheikh zayed finished

    متصدر

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك استلام فوري متشطبة!

    متصدر

    D.Signature logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 120م في كمبوندvye جاهزه للسكن م المالك

    متصدر

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط في VYE

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط في VYE سوديك نيو زايد

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم في السوق اغتنم فرصتك الآن

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - تشطيب كامل - فاي سوديك

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري تكملة قسط بسوديك الشيخ زايد

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري شقة 120م للبيع في سوديك

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع