شقق للبيع في محور 26 يوليو

8 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 3مليون بفيو على لاجون

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب162م متشطب+بمقدم 5 مليون بفيو مميز جدا

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بابراج اركان بمقدم 4.4 مليون

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك أيلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,محور 26 يوليو,205,كانال واك

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع