شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 221

7,695 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات بمقدم766الف واقساط8س

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م بتكييفات استلام فوري بزايد قسط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 167متر استلام فوري بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه198م متشطبه بالتكيفات بمقدم 2مليون أو 14 كاش

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 220م بموقع مميز بالشيخ زايد اقساط

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في نايا من اميز مشروعات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمساحة فيلا مقدم997ألف فقلب زايد13مليون كاش

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في جنة زايد 1 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فورى أول سكن629ألف كوارتر-15مليون توتال

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع