شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 209

7,695 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في كازا بالتكيفات لفترة محدودة

    Roots Development logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن استلام فوري في الشيخ زايد كيان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بالتقسيط في زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٧٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع