شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 133

7,633 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر بالتكييفات في فورتي ويست سوديك

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في زايد بنظام التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح اقل سعر زيد ويست متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م+جاردن للبيع في سوديك ذا استيتس الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٧٥٣ جنيه

    شقه للبيع باقساط حتى 2031 بأقل مقدم متشطبة بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من السوق بالتقسيط في الخمائل

    Driven Properties logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠١٢ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع باقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ويست غرفتين متشطبة تكييف و خشب مطبخ

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى زايد القديمه اقل مقدم385الف

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في الابراج زيد ويست ريسيل احلي فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة مقدم 375 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى زايد القديمه بمقدم 510 الف

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مقدم 5% علي عشر سنوات ازها

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فى كمبوند كيان بدر الدين فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٢٬٣٤٨ جنيه

    شقة بحرى موقع مميز و على اقساط حتي 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الكونتنال في الشيخ زايد

    Niche Investments logo image

    كونتيننتال ريزيدنس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    Crown Stone Realty logo image

1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست شقة غرفتين استلام فوري ريسيل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست شقة مساحة كبيرة متشطبة 3 غرف باقساط ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٧٢٬٥٦٨ جنيه

    شقة مميزة فى زيد ويست باقساط حتى 2031 وبأقل مقدم

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٢٬٤٥٤ جنيه

    شقة فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه لوقت محدود بمقدم 5% قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه موقع متميز قسط 10 سنوات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شقة متشطبة بجوار الجريا الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٢٦٢ جنيه

    لوفت فى زيد ويست للبيع بأقل مقدم وباقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع