شقق للبيع في فيلدج ويست, صفحة 7

782 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري داخل فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست فيو مميز علي لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م بجاردن 28م في كمبوند village west

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م للبيع في كمبوند village west بالشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبةبالكامل بالتكيفات فوري كمبوند VillageWest

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بڤيو مفتوح كاملة التشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٤٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع دبل فيو3غرف كمبوند فليدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٨٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست – درة (دبل فيو )

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع أقل من سعر السوق في Village West

    I-Move logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز استلام 2027 فى فيلدج ويست سعر لقطه

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مساحه كبيره في قلب الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات , جنب كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٧٩٬٥٩٥ جنيه

    شقة للبيع في "فيليدج ويست" الشيخ زايد | سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد .

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد .

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م متشطبه ف قلب زايد امام الربوه بمقدم1.3Mفقط

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف الشيخ زايد في لوكشن راقي

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بأقل سعر بفيليدج ويست

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كمبوند فيلدج ويست دورا

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع