شقق للبيع في أبراج زيد, صفحة 24

1,324 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج Zed

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed West – إطلالة على الحديقة

    Niche Investments logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع متشطبه بالتكيفات والمطبخ في زيد

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد الشيخ زايد 137م متشطبه

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر بفيو مميز متشطبة بالتكييفات ف ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخدمات فندقية لوكيشن مميز دقائق من اركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد الشيخ زايد 218 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة امام المطار باقساط علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ومقدم لشقة كاملة التشطيب في Zed West

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة فاخره للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل مميزه جدا من المالك المباشر بتشطيب خاص

    Property Group logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 176 م مميزة في كمباوند زيد ويست الشيخ

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع في كمبوند ZED _ الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري استيديو فى ابراج زد باطلاله مفتوحه

    Evergreen Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 168م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع