شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 17

407 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في كمبوند زايد ديونز 176متر

    Jedar Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ديونز 146 متر متشطبة

    Jedar Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو رائع أرضي بجاردن تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ديونز 149م موقع مميز جدا

    El Marwa For Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو رائع لاند سكيب بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو حمام سباحة علي وصلة دهشور،قسط ١٠ سنين

    متصدر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬١٨١ جنيه/متر مربع