شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 16

407 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم وقسط من غير فوايد شقة 188م فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م + جاردن 130م ع حمام سباحه قرب بيفرلى +قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 186م+ جاردن خاص 135م امام بيفرلى هيلز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | هايد بارك | بالتقسيط

    Good Vibe Homes logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | هايد بارك | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٧٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | هايد بارك | فرصة استثمارية

    Good Vibe Homes logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى زايد ديونز ١٦٧ متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م+جاردن225م بالشيخ زايد امام بيفرلى هيلز 8س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مميزة 350م داخل زايد ديونز تشطيب فاخر

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م+جاردن225م بالشيخ زايد امام بيفرلى هيلز 8س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع 158م داخل كمبوند راقي في زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زايد ديونز

    Beltone logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شقة 190م بحديقة 120م في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بحديقة-كمبوند زايد ديونز-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة فى كومبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد ديونز 195 م 3 غرف في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة 159 متر داخل كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 188م + حديقة 118م للبيع في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م بحري ناصيه افضل سعر في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    149m Apartment First Phase in Zayed Dunes

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه في زايد ديونز 158م تشطيب ممتاز وسعر لقطه

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني لوكيشن ممتاز بحرى بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150متر للبيع سوبر لوكس في كمبوند زايد ديونز

    Core Real Estate Development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمدخل خاص وحديقة كبيرة في زايد بتشطيب فاخر

    CBE New Homes logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن خاصه كبير لوكيشن مميز الترا سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع